Tiivi Showroomit

Tule tutustumaan ainutlaatuisiin Tiivi-ikkunoihin ja -oviin. Vierailu Tiivi Showroomissa on helppo tapa tutustua tarkemmin Tiivi-ikkunoiden ja -ovien laatuun ja monipuolisiin ominaisuuksiin.

Huomioithan, että vierailuista on sovittava aina etukäteen!

Varaa aika ja tule tutustumaan

Vierailu Tiivi Showroomissa on helppo tapa tutustua tarkemmin Tiivi-ikkunoiden ja -ovien laatuun ja monipuolisiin ominaisuuksiin. Huomioithan, että vierailuista on sovittava aina etukäteen.

Ohesta löydät kaikkien Tiivi Showroomien yhteystiedot. Tervetuloa!

Näin palvelemme eri asiakasryhmiä:

  • TALOYHTIÖT: Ohesta löydät kaikkien Tiivin Showroomien taloyhtiömyynnistä vastaavien asiantuntijoidemme yhteystiedot.
  • UUDISKOHTEET: Mikäli rakennat omakotitaloa, pyydämme ensisijaisesti olemaan yhteydessä Tiivin uudiskohdemyynnin sähköpostiin, josta voit sopia vierailun valitsemaasi Showroomiin.
  • SANEERAAJAT: Omakotitalon ikkunaremonttia suunnittelevia pyydämme olemaan yhteydessä Showroomille nimettyyn yhteyshenkilöön, jonka kanssa on mahdollista sopia tarkemmin tuote-esittelystä.

Tiivi Showroom Vantaa

Äyritie 16, 01510 Vantaa

Saneerausmyynti – pientalot

Vesa Vainio
vesa.vainio@tiivi.fi
0404850395

Ville Huuhtanen
ville.huuhtanen@tiivi.fi
040 527 9417

Simo Ylä-Peräinen
simo.yla-perainen@tiivi.fi
040 6351 338

Antti Vainikka
antti.vainikka@tiivi.fi
044 7300 313


Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@tiivi.fi


Taloyhtiöt

Jyri Rahkola
jyri.rahkola@pihla-tiivi.fi
040 482 0025

Johan Selin
johan.selin@pihla-tiivi.fi
040 680 8573

Sami Sipilä
sami.sipila@pihla-tiivi.fi
0400 194 024

Christian Söderlund
christian.soderlund@pihla-tiivi.fi
044 762 8316

Tiivi Showroom Turku

Rydöntie 6, 20360 Turku

Saneerausmyynti – pientalot

Mika Laaksonen
mika.laaksonen@tiivi.fi
040 710 6465


Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@tiivi.fi


Tiivi Showroom Kuopio

Kauppakeskus Herman, Leväsentie 2, 70700 Kuopio

Saneerausmyynti – pientalot

Keijo Heikkinen
keijo.heikkinen@tiivi.fi
040 680 8569

Lasse Tiihonen
lasse.tiihonen@tiivi.fi
040 486 9276


Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@tiivi.fi


Tiivi Showroom Jyväskylä

Kauppakeskus Seppä, Ahjokatu 5, 40320 Jyväskylä

Saneerausmyynti – pientalot

Keijo Heikkinen
keijo.heikkinen@tiivi.fi
040 680 8569

Riku Wägar
riku.wagar@tiivi.fi
044 451 4590

Jari Hanhinen
jari.hanhinen@tiivi.fi
044 451 4583


Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@tiivi.fi


Tiivi Showroom Nokia

Vasarakatu 6 A, 37150 Nokia

Saneerausmyynti – pientalot

Mika Laaksonen
mika.laaksonen@tiivi.fi
040 710 6465

Juha Ilva
juha.ilva@tiivi.fi
0800 184 484


Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@tiivi.fi


Taloyhtiöt

Jarkko Lehtinen
jarkko.lehtinen@pihla-tiivi.fi
0406735579