Tiivi Showroomit

Tule tutustumaan ainutlaatuisiin Tiivi-ikkunoihin ja -oviin!

Vierailu Tiivi Showroomissa on helppo tapa tutustua tarkemmin Tiivi-ikkunoiden ja -ovien laatuun ja monipuolisiin ominaisuuksiin. Huomioithan, että vierailuista on sovittava aina etukäteen.

Ohesta löydät kaikkien Tiivi Showroomien yhteystiedot.

Tervetuloa!

Tiivi Showroom Vantaa

Äyritie 16, 01510 Vantaa

Saneerausmyynti – pientalot

Mika Laaksonen
mika.laaksonen@tiivi.fi
040 710 6465

Ville Huuhtanen
ville.huuhtanen@tiivi.fi
040 527 9417


Uudiskohdemyynti – pientalot

Juha Poutanen
juha.poutanen@tiivi.fi
040 184 7932


Taloyhtiöt

Antti Jokela
antti.jokela@pihla-tiivi.fi
044 451 4560

Jyri Rahkola
jyri.rahkola@pihla-tiivi.fi
040 482 0025

Johan Selin
johan.selin@pihla-tiivi.fi
040 680 8573

Sami Sipilä
sami.sipila@pihla-tiivi.fi
0400 194 024

Christian Söderlund
christian.soderlund@pihla-tiivi.fi
044 762 8316

Tiivi Showroom Turku

Rydöntie 6, 20360 Turku

Saneerausmyynti – pientalot

Mika Laaksonen
mika.laaksonen@tiivi.fi
040 710 6465


Uudiskohdemyynti – pientalot

Henri Hauta-Alus
Henri.hauta-alus@tiivi.fi
040 304 5366


Taloyhtiöt

Vesa Elo
vesa.elo@pihla-tiivi.fi
044 421 5131

Jukka-Pekka Tuominen
jukka-pekka.tuominen@pihla-tiivi.fi
040 712 4715

Rauno Kärkäinen
rauno.karkainen@pihla-tiivi.fi
050 569 6940

Tiivi Showroom Tampere

Viinikankatu 45, 33800 Tampere

Saneerausmyynti – pientalot

Mika Laaksonen
mika.laaksonen@tiivi.fi
040 710 6465


Uudiskohdemyynti – pientalot

Ossi Hyvönen
ossi.hyvönen@tiivi.fi
040 193 7363


Taloyhtiöt

Jarkko Lehtinen
jarkko.lehtinen@pihla-tiivi.fi
040 673 5579

Jarmo Riikola
jarmo.riikola@pihla-tiivi.fi
0500 486 202

Tiivi Showroom Oulu

Idealinja 13, 90410 Oulu

Saneerausmyynti – pientalot

Keijo Heikkinen
keijo.heikkinen@tiivi.fi
040 680 8669

Juha-Matti Lehtinen
juha-matti.lehtinen@tiivi.fi
040 181 1608


Uudiskohdemyynti – pientalot

Riku Jämsä
riku.jamsa@tiivi.fi
044 421 5105


Taloyhtiöt

Ari Maunumäki
ari.maunumaki@pihla-tiivi.fi
0400 287 784

Jani-Pekka Sirviö
jani-pekka.sirvio@pihla-tiivi.fi
044 451 4508

Tiivi Showroom Kuopio

Kauppakeskus Herman, Leväsentie 2, 70700 Kuopio

Saneerausmyynti – pientalot

Keijo Heikkinen
keijo.heikkinen@tiivi.fi
040 680 8669

Mikko Mäkinen
mikko.makinen@tiivi.fi
044 421 5103


Uudiskohdemyynti – pientalot

Riku Jämsä
riku.jamsa@tiivi.fi
044 421 5105


Taloyhtiöt

Panu Eskola
panu.eskola@pihla-tiivi.fi
040 9030 768

Teemu Markkanen
teemu.markkanen@pihla-tiivi.fi
040 414 1760

Tiivi Showroom Jyväskylä

Kauppakeskus Seppä, Ahjokatu 5, 40320 Jyväskylä

Saneerausmyynti – pientalot

Keijo Heikkinen
keijo.heikkinen@tiivi.fi
040 680 8669

Riku Wägar
riku.wagar@tiivi.fi
044 451 4580

Jari Hanhinen
jari.hanhinen@tiivi.fi
044 451 4583


Uudiskohdemyynti – pientalot

Riku Jämsä
riku.jamsa@tiivi.fi
044 421 5105


Taloyhtiöt

Antti Katainen
antti.katainen@pihla-tiivi.fi
040 592 3645

Seppo Lamusuo
seppo.lamusuo@pihla-tiivi.fi
0400 384 814